Wedstrijduitslagen 2016

Winterwedstrijd 4 - zondag 11 december
1. Jan Stam : 35 SF punten
2. Hanneke van Haelst : 35 SF punten
3. Caroline Menu : 34 SF punten

 

Golf in the dark - zaterdag 10 december
1. Carl de Booij en Dimitri Van de Wielen : 17 SF punten
2. Bea Kouwijzer en Guy Kouwijzer : 17 SF punten
3. Willem Hulpia en Ignace Deryckere : 16 SF punten

 

Winterwedstrijd 3 - zaterdag 19 november
Wedstrijd afgelast i.v.m. slechte weersomstandigheden

 

Slotdag wedstrijd - zondag 30 oktober
1. Tom De Timmerman - Kharim Bhatti - Mario Haeck - Ronald De Deurwaarder : 51 SF
2. Jo van Waesberghe - Jan Agten - Jo de Schepper - Eric Van der Weij : 50 SF
3. Jos Goossen - Trine Pedersen - Christian Bombay - Charles Reyneke : 49 SF

 

Maandbeker 6 Strokeplay : zaterdag 15 oktober
1. Marten Jongsma : 40 SF punten
2. Henk ter Braak : 40 SF punten
3. Romain Verdurmen : 39 SF punten

 

Maandbeker 6 Stableford - zaterdag 15 oktober
1. Marc Valent : 36 SF punten
2. Lynn Van Eetvelde : 35 SF punten
3. Jan Vandesompele : 34 SF punten

 

Vossenjacht - zondag 9 oktober
1. Jeroen Verstraeten : 36 punten
2. Antonie Bobelyn : 35 punten
3. Frans Akkerman : 35 punten

 

Presidentscup - zaterdag 8 oktober
1. Arvid De Smet : 39 SF punten
2. Jos de Kerf : 39 SF punten
3. Eric Claus : 37 SF punten

 

Maandbeker 5 Strokeplay - zaterdag 1 oktober
1. Angelo Nijskens : 40 SF punten
2. Johnny Smet : 39 SF punten
3. Charles Reyneke : 36 SF punten

 

Maandbeker 5 Stableford - zaterdag 24 september
1. Leendert Schouten : 40 SF punten
2. Lynn Van Eetvelde : 40 SF punten
3. Luc Kerckaert : 38 SF punten

 

Clubkampioenschappen Senioren Strokeplay - zondag 18 september
Dames
1. Gillian Aburn : score 89
2. Bep van de Vijver : score 94
3. Annick van Waes : score 95
4. Bertien de Jonge van Ellemeet : score 99
5. Michele Heyndrickx : score 100
Heren
1. Christian Bombay : score 82
2. Danny Elve : score 87
3. Peter Loof : score 88
4. Piet Verschelling : score 88
5. Johnny Smet : score 89

 

Sisters Hope Greensome - donderdag 15 september
1. Esta en Manfred Loechter : 30 punten
2. José de Blieck en Marjan Verbunt : 29 punten
3. Tilly Lensen en Ruud Simpelaar : 26 punten
4. Therese Melis en Hanneke Rikken : 25 punten
5. Fien Alberti en Christine Luca : 25 punten

 

Ladies invite gentlemen - zaterdag 3 september
1. Fatima Cruyt - Laurent Cruyt : 36 SF punten
2. Regien van Groenestijn - Bas van Groenestijn : 34 SF punten
3. Evelien de Vries - Pieter van Hoogstraten : 34 SF punten
4. Jeanine Longueville - Etienne Wilssens : 34 SF punten
5. Caroline Menu - Koen Schouten : 34 SF punten

 

Open Week Mixed Greensome - zaterdag 27 augustus
Categorie 1
1. Danny Elve - Lynn Van Eetvelde : 43 SF punten
2. Angelo Nijskens - Marion Menu : 41 SF punten
3. Eric Van der Planken - Dorothy Maes : 39 SF punten
4. Johnny Smet - Bernadette Missiaen : 38 SF punten
5. Romain en Annelies Verdurmen : 35 SF punten
Categorie 2
1. Rennie en Trees Fassaert : 37 SF punten
2. Rene Rodet - Fabienne Claeys : 36 SF punten
3. Jo van Waesberghe - Annie Van der Weij : 36 SF punten
4. David van Bockel - Frieda Rummens : 35 SF punten
5. Arvid De Smet - Natasja Vols : 35 SF punten

 

Open Week Single 50+ - vrijdag 26 augustus
Handicap 0 t/m 22.9
1. Gerard Kouwijzer : 38 SF punten
2. Gerard Puylaert : 36 SF punten
3. Johnny Smet : 35 SF punten
4. Theo Pieters : 35 SF punten
5. Adrie Boddaert : 35 SF punten
Handicap 23 t/m 45
1. Piet Eijke : 42 SF punten
2. Andre Verschueren : 36 SF punten
3. Bea Kouwijzer : 35 SF punten
4. Carl de Booij : 35 SF punten
5. Herman Verstraaten : 34 SF punten

 

Open Week 4BBB Dames - woensdag 24 augustus
Categorie 1
1. Sandra De Mey - Yoke Verniers : 41 SF punten
2. Ann Van de Plancken - Dorothy Maes : 41 SF punten
3. Esta Loechter - Veronique Jacobs : 39 SF punten
4. Anja van Deijk - Bernadette Missiaen : 39 SF punten
5. Nelly van de Velde - Virginie van Acker : 39 SF punten
Categorie 2
1. Jeanine Longueville - Lydia Wilssens : 47 SF punten
2. Wil Liedenbaum - Ineke Jongsma : 41 SF punten
3. Mieke Luycks - Diane Meert : 40 SF punten
4. Marie-Jeanne van Kerkhove - Lieve Redant : 38 SF punten
5. Ingrid Picavet - Iness van Tatenhove : 38 SF punten

 

Open Week 4BBB Heren - dinsdag 23 augustus
Handicap 0-19
1. Henri Bouchaert - Floris Ingels : 42 SF punten
2. Angelo Nijskens - Willem Hulpia : 42 SF punten
3. Ronald Dekker - Koen Hamelink : 41 SF punten
4. Johnny Smet - Tom Jordens : 40 SF punten
5. Marc Claeyssens - Marc Claeys : 39 SF punten
Handicap >20
1. Jan Vandesompele - Arvid De Smet : 43 SF punten
2. Andre Verschuren - Guy Kouwijzer : 42 SF punten
3. Jan Van Cotthem - Filip Vereecken : 41 SF punten
4. Etienne Wilssens - Franklin Van Hove : 39 SF punten
5. Johan Bral - John Lippens : 39 SF punten

 

Open Week Single - maandag 22 augustus
Handicap 0 - 20.4
1. Sven Van Acker : 45 SF punten
2. Eric Claus : 38 SF punten
3. Danny Elve : 36 SF punten
4. Peter Peters : 35 SF punten
5. Dominque Van de Walle : 35 SF punten
Handicap 20.5 t/m 45.0
1. Arvid De Smet : 39 SF punten
2. Marc Claeyssens : 37 SF punten
3. Hanneke Rikken : 37 SF punten
4. Peter Brand : 37 SF punten
5. Yvette Smits : 35 SF punten

 

Maandbeker 4 Stableford - zondag 21 augustus
1. Lynn Van Eetvelde : 45 SF punten
2. Wout Bobelyn : 42 SF punten
3. Mario Haeck : 42 SF punten

 

Maandbeker 4 Strokeplay - zondag 14 augustus
1. Romain Verdurmen : 70 punten
2. Marten Jongsma : 71 punten
3, Erik van Tatenhove : 71 punten

 

Zweefvlieg trofee wedstrijd - zaterdag 6 augustus
1. Peter van de Bilt : 43 SF punten
2. Ceciel van Eijl : 41 SF punten
3. Caroline Menu : 39 SF punten

 

Seniorenwedstrijd - woensdag 3 augustus
Geen scores ingevoerd i.v.m. slechte weersomstandigheden

 

Abraham en Sarah Beker 2016 - zondag 31 juli
Sarah
1. Esta Loechter : 40 SF punten
2. Evelien Klever : 39 SF punten
3. Marthy Verpoorte : 37 SF punten
Abraham
1. Rudy Bracke : 39 SF punten
2. Willem Hulpia: 37 SF punten
3. Hans Smits : 37 SF punten

 

Maandbeker 3 Stableford - zaterdag 23 juli
1. Monique Miedema : 38 SF punten
2. Jan Vandesompele : 38 SF punten
3. Jeroen Verstraeten : 37 SF punten

 

Maandbeker 3 Strokeplay - zaterdag 16 juli
1. Netty Vogelsang : 68 punten
2. Sven Van Acker : 69 punten
3. Dennis Hermans : 70 punten

 

Clubkampioenschappen Strokeplay Dames - zondag 10 juli
1. Annick van Waes : 100 - 97 - 90 / 287
2. Trees Fassaert : 102 - 103 - 96 / 301
3. Bertien de Jonge van Ellemeet : 99 - 106 - 97 / 302
Clubkampioenschappen Strokeplay Heren - zondag 10 juli
1. Zino Meesen : 78 - 74 - 77 / 229
2. Rutger Wessels : 76 - 79 - 75 / 230
3. Charles Reyneke : 88 - 85 - 85 / 258

 

Clubkampioenschappen Matchplay Dames 2016 - dinsdag 5 juli
1. Gillian Aburn
2. Bertien de Jonge van Ellemeet
Clubkampioenschappen Matchplay Heren 2016 - dinsdag 12 juli
1. Wim van Remortele
2. Charles Reyneke

 

Senioren wedstrijd - woensdag 6 juli
1. Adrie Pieters : 39 SF punten
2. Loek Bareman : 37 SF punten
3. Albert Vis : 37 SF punten

 

Handicart Benefiet wedstrijd - zaterdag 2 juli
1. Wout Bobelyn : 42 SF punten
2. Dominique Van de Walle : 38 SF punten
3. Loek Bareman : 37 SF punten

 

Maandbeker 2 Stableford - zondag 19 juni
1. Lynn Van Eetvelde : 44 SF punten
2. Mario Haeck : 42 SF punten
3. Wout Bobelyn : 40 SF punten

 

Vriendinnendag - donderdag 16 juni
1. Rita Tomme - Jeanine Saey : 46 SF punten
2. Hilde Daneels - Kathy De Bruyne : 44 SF punten
3. Bea Kouwijzer - Hilde Bekx : 43 SF punten

 

Maandbeker 2 Strokeplay - zondag 12 juni
1. Dennis Kampen : 67 punten
2. Angelo Nijskens : 68 punten
3. Karim Bhatti : 70 punten

 

Vroege Vogels Ontbijtwedstrijd - zondag 5 juni
1. Joeri Van Bogaert - Tom Vanlerberghe - Sven Waeytens : 58 punten
2. Angelo Nijskens - Marion Menu - Vincent Mottrie : 63 punten
3. Mike Fischer - Ingrid Picavet : 63 punten

 

Old Grand Dad/Mam wedstrijd - zaterdag 4 juni
1. Jan-Willem Klarenbeek : 40 SF punten
2. Jozef Vertenten : 40 SF punten
3. Cor Vermeulen : 36 SF punten

 

Senioren wedstrijd - woensdag 1 juni
1. Piet Verpoorte : 38 SF punten
2. Rudy Ferket : 38 SF punten
3. Peter Tijssen : 38 SF punten

 

De erpelkapper - Zaterdag 28 mei
1. Peter Peters : 41 SF punten
2. Caroline Menu : 41 SF punten
3. Wout Bobelyn : 40 SF punten

 

Maandbeker 1 Stableford - zaterdag 21 mei
1. Voictoire van Putte : 43 SF punten
2. Wout Bobelyn : 42 SF punten
3. Willem van Belle : 40 SF punten

 

Pinksterwedstrijd - maandag 16 mei
1. Diane Meert - Tilly Totté - Peter Loof - Paul de Jonge van Ellemeet : 47 SF punten
2. Rudy Bracke - Angelo Nijskens - Nicole Verschueren - Fien Alberti : 46 SF punten
3. Marion Menu - Lieve Van Kerckhove - Johnny Smet - Sjoerd Hamelink : 46 SF punten

 

Maandbeker 1 Strokeplay - zaterdag 14 mei
1. Christian Bombay : 67 punten
2. Angelo Nijskens : 69 punten
3. Johnny Smet : 70 punten

 

NGF Familiedag - zaterdag 7 mei
1. Ed Bobelyn - Wout Bobelyn : bruto 22 en netto 45 SF punten
2. Vincent Mottrie - Nicolas Mottrie : netto 44 SF punten
3. Peter Andriessen - Walter de Roo  : bruto 22 punten
Longest drive Dames : Annicque Bobelyn
Longest drive Heren : Antonie Bobelyn
Neary : Stef Nijsten

 

Senioren wedstrijd - woensdag 4 mei
1. Peter Tijssen : 40 SF punten
2. Klaas Horstra : 39 SF punten
3. Joep Fassaert : 38 SF punten

 

Senioren wedstrijd - woensdag 6 april
Wedstrijd Texas Scramble gespeeld : geen uitslag

 

Paastrofee wedstrijd - maandag 28 maart
1. Ingrid Picavet - Francien Lippens - Theo Pieters en Martin Jongsma
Paastrofee wedstrijd Texas Scramble - maandag 28 maart
1. Theo Blommaert - Karim Bhatti - Chiel de Smet - Annelies van Peer : 43 SF punten
2. Carla Hamelink - Johan Devalez - Dennis Kampen - Sjoerd Hamelink : 42 SF punten
3. Jozef Vertenten - Truus Joossen - Hanneke Rikken - Gerard Puylaert : 41 SF punten

 

Lentetrofee wedstrijd - zondag 20 maart
1. Bea Kouwijzer - Van der Kelen : 39 SF punten
2. Romy Van Labeke : 39 SF punten
3. Mario Haeck : 38 SF punten

 

Damesavond wedstrijd - donderdag 17 maart
1. Michele Heyndrickx : 19 punten
2. Dorothy Maes : 19 punten
3. Riet Stofferis : 18 punten

 

2 stokken en 1 putter wedstrijd - zaterdag 12 maart
1. Gert Post : 39 SF punten
2. Mike Fischer : 36 SF punten
3. Daniel Theunis : 33 SF punten

 

Krokuswedstrijd - zondag 6 maart
Wedstrijd afgelast i.v.m. slechte weersomstandigheden

 

Winterwedstrijd 2 - zaterdag 13 februari
1. Eric Claus : 39 SF punten
2. Eric Rikken : 39 SF punten
3. Johnny Smet : 38 SF punten

 

Winterwedstrijd 1 - zondag 17 januari
Wedstrijd afgelast i.v.m. slechte weersomstandigheden

Sponsors:

Beeldmerk Terneuzen