Commissies

Email contacten commissies / consuls :

Baan commissie baan@dewoestekop.nl
Handicap commissie handicap@dewoestekop.nl
Regel commissie regel@dewoestekop.nl
Clubhuis commissie clubhuis@dewoestekop.nl
Sponsor commissie sponsoring@dewoestekop.nl
Wedstrijd commissie wedstrijd@dewoestekop.nl
Dames commissie dames@dewoestekop.nl
Heren commissie heren@dewoestekop.nl
Senioren commissie senioren@dewoestekop.nl
Open Week commissie openweek@dewoestekop.nl
Evenementen commissie evenementen@dewoestekop.nl
Jeugdopleiding jeugdopleiding@dewoestekop.nl
Marshal commissie marshal@dewoestekop.nl
Handicart consul handicart@dewoestekop.nl
Oldgranddad consul oldgranddad@dewoestekop.nl
IT commissie it@dewoestekop.nl
Belgendag commissie vincent.mottrie@telenet.be


Vertrouwens contactpersoon :
Silvia Boogaard - de Graaff, email : info@deglaswasspecialist.com

Een compleet overzicht van alle Bestuurs- en Commissieleden
is te vinden op E-Golf4U (inloggen via uw loginnaam en wachtwoord)

 

Sponsors:

Beeldmerk Terneuzen