Nieuws
Gripping Day | 12 maart
Wist u dat golfgrips gemiddeld een levensduur hebben van ongeveer 70 golfrondes?
Graag nodigen wij u uit voor een Gripping Day op Golfclub De Woeste Kop, in samenwerking met The Golf Company, die met hun tour bij ons langskomen.
📅 Donderdag 12/03
⏰ Doorlopend van 11u tot 18u
Komt u zeker dan is het handig om je te registreren via deze link
Tijdens deze dag worden de grips van uw golfclubs ter plaatse en professioneel vervangen. U mag de clubs ook een dag van tevoren afleveren bij Patty Smit. Goede grips zijn essentieel voor een correct, comfortabel en ontspannen gebruik van uw clubs. Versleten grips zorgen ervoor dat u onbewust harder gaat knijpen, wat leidt tot spanning in handen en armen en een minder vloeiende swing. Met nieuwe grips speelt u niet alleen comfortabeler, maar ook consistenter en met meer vertrouwen.
Terwijl u rustig geniet van een kopje koffie, herstellen wij uw materiaal en zorgen we ervoor dat uw clubs weer in topconditie zijn.
Wist u dat golfgrips gemiddeld een levensduur hebben van ongeveer 70 golfrondes? Met versleten autobanden gaat u ook niet de baan op — voor uw golfclubs geldt precies hetzelfde.
Er is een ruime keuze aan grips beschikbaar, in verschillende maten en kleuren, zodat u steeds een grip vindt die perfect bij uw spel en voorkeur past.
Kan u er die dag niet bij zijn? Geen probleem: u kan uw clubs vooraf afgeven aan het secretariaat of bij de pro’s, zodat ze tijdens de Gripping Day alsnog voor u worden vernieuwd.
Deze Gripping Day is het ideale moment om uw materiaal snel, professioneel en zonder lange wachttijden te laten controleren en vernieuwen.
Laat uw grips tijdig vervangen en voel meteen het verschil in uw spel.
Wij hopen u die dag te mogen verwelkomen en helpen u graag verder met persoonlijk advies.