Wedstrijduitslagen 2017

Vroege Vogels Ontbijtwedstrijd op 25-06-2017 (NQ)

Kiwanis Manpower Benefiet Golf op 23-06-2017 (NQ)

Maandbeker stableford 5 op 18-06-2017 (Q)

Maandbeker strokeplay 5 op 18-06-2017 (Q)

Old Grand Dad/Mam Toernooi 9 holes op 17-06-2017 (NQ)

Old Grand Dad/Mam Toernooi 18 holes op 17-06-2017 (NQ)

Vriendinnendag op 15-06-2017 (NQ)

Jeugd competitie op 11-06-2017 (Q)

Maandbeker stableford 4 op 10-06-2017 (Q)

Maandbeker strokeplay 4 op 10-06-2017 (Q)

Senioren juni/18H op 07-06-2017 (Q)

Senioren juni/ 9H op 07-06-2017 (Q)

Pinksterwedstrijd op 05-06-2017 (NQ)

Maandbeker stableford 3 op 03-06-2017 (Q)

Maandbeker strokeplay 3 op 03-06-2017 (Q)

DamesDag op 01-06-2017 (Q)

Jeugdwedstrijd 2 op 31-05-2017 (NQ)

Trofee het Zilveren Dienblad op 27-05-2017 (Q)

DamesDag op 18-05-2017 (Q)

Jeugdwedstrijd 1 op wo 17-05-2017 (Q)

 

Maandbeker 2  Strokeplay - zaterdag 13 mei 2017
1. Akuen Liu : 40 SF punten (netto: 68)
2. Henk Ter Braak : 39 SF punten (netto: 69)
3. Peter Peters : 38 SF punten (netto: 70)
Maandbeker 2 Stableford - zaterdag 13 mei 2017
1. Marc Claeyssens : 43 SF punten
2. Wout Bobelyn : 41 SF punten
3. Carlo De Kraker:  38 SF punten

 

NGF Familiedag - zaterdag 6 mei
1. Zara Meesen - Patrick Meesen : 39 SF
2. Jean Baltau - Mevr Baltau : 38 SF
3. Arvid De Smet - Natascha Vols : 38 SF

 

Senioren wedstrijd - woensdag 3 mei
1. Jeanine Longueville : 41 SF
2. Willy van den Branden : 41 SF
3. Marcel de Rudder : 37 SF

 

Woeste Oranje Cup - donderdag 27 april
1. Adrie Pieters - Marleen de Bakker : 46 SF
2. Bas Steketee - Gert Post : 42 SF
3. Adrie Tijssen - Peter Tijssen : 41 SF

 

Paaswedstrijd - maandag 17 april
1. Arvid De Smet-Chiel De Smet-Joeri Zoon-Romy Van Labeke : 47 SF
2. Tom Jordans-Herman Verstraaten-Francien Lippens : 46 SF
3. Marleen de Bakker-Fred Boogaard-Jan Willem Klarenbeek-Bea Kouwijzer : 46 SF

 

Maandbeker 1  Strokeplay - zaterdag 15 april
1. Piet Verschelling : 37 SF punten
2. Jan Boerbooms : 39 SF punten
3. Marjan Verbunt : 36 SF punten
Maandbeker 1 Stableford - zaterdag 15 april
1. Jeroen Verstraeten : 39 SF punten
2. Marc Valent : 37 SF punten
3. Dick Kuijpens : 35 SF punten

 

Senioren wedstrijd - woensdag 5 april
Geen uitslag genoteerd, maar er zijn wel de nodige birdies gescoord.
Mieke Luijkcks - birdies op hole 7, hole 12 en hole 14
Ine Agten - birdies op hole 7, hole 12 en hole 14
Freddy Hollebosch - birdies op hole 7, hole 12 en hole 14
Herman Nijsten - birdies op hole 7, hole 12 en hole 14

 

Lente wedstrijd - zondag 19 maart
1. Romy Van Labeke : 43 SF punten
2. Govert W. van der Peijl : 38 SF punten
3. Caroline Menu : 38 SF punten

 

2 stokken + putter wedstrijd - zaterdag 11 maart
1. Charles Claeys : 29 SF punten
2. Jan Mathijssen : 29 SF punten
3. Marten Jongsma : 29 SF punten

 

Krokus wedstrijd - zondag 5 maart
1. Govert W. van der Peijl en Jos de Kerf : 35 SF punten
2. Rudy Bracke en Johnny Smet : 33 SF punten
3. Caroline Menu en Marion Menu : 33 SF punten

 

Winter wedstrijd 2 - zaterdag 11 februari
Wedstrijd afgelast in verband met slechte weersomstandigheden

 

Winter wedstrijd 1 - zondag 15 januari
Wedstrijd afgelast in verband met slechte weersomstandigheden

 

Sponsors:

Beeldmerk Terneuzen